چراغ هفتمین جشنواره ملی فانوس فارس روشن شد

دبیر جشنواره استانی فانوس در فارس جزئیات هفتمین جشنواره ملی فانوس فارس را اعلام کرد.

چراغ هفتمین جشنواره ملی فانوس فارس روشن شد

به گزارش صنم موزیک از شیراز، محسن سرخوش با اعلام این خبر گفت: فراخوان هفتمین دوره جشنواره ملی هنری فانوس ویژه تولیدات آثار هنری و سینمایی سراسر کشور از سوی سازمان هنری و امورسینمایی دفاع مقدس اعلام و این فراخوان برای شرکت هنرمندان در استان فارس نیز منتشر شد. 

دبیر جشنواره استانی فانوس در فارس با اشاره به بخش‌های این جشنواره افزود: هنرهای نمایشی (تئاتر صحنه‌ای، تئاتر خیابانی، متن نمایش‌نامه)، هنرهای تجسمی (عکس، نقاشی دیجیتال، نقاشی دستی، طراحی پوستر، مجسمه‌سازی، خوشنویسی)، فیلم و سریال (سریال داستانی، فیلم داستانی بلند و کوتاه، تله تئاتر، انیمیشن، مستند بلند و کوتاه، نماهنگ)، موسیقی و سرود (موسیقی با کلام و بی کلام، سرود دانش آموزی و همخوانی)، رادیویی (نمایش رادیویی، پادکست) و بخش ویژه دانش آموزی از بخش‌های هنری این جشنواره است. 

وی ادامه داد: مهلت ارسال آثار به جشنواره استانی پایان مردادماه است و پس از داوری آثار در بخش‌های مختلف، آثار برتر هر بخش پس از ثبت‌نام به جشنواره ملی فانوس ارسال خواهند شد. 

دبیر جشنواره فانوس استان فارس در پایان گفت: آیین اختتامیه جشنواره استانی شهریورماه در شیراز و آیین اختتامیه هفتمین دوره جشنواره ملی فانوس در مرحله کشوری مهرماه سال جاری به میزبانی استان‌تبریز برگزار خواهد شد.

علاقهمندان به شرکت در این جشنواره فرهنگی هنری میتوانند آثار خود را از طریق شماره تماس 09176141478 یا شماره 07137255810 (داخلی 105، محسن سرخوش) به آدرس شیراز، چهارراه غدیر(فلکه مصدق سابق)، اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس فارس ارسال نمایند.

پایان پیام/خ

دیدگاهتان را بنویسید