نقش ویژه قایدی در اوج‌گیری اتحاد کلباء

روزنامه اماراتی الخلیج یکی از دلایل اوج گیری اتحاد کلباء را درخشش مهدی قایدی دانست.

نقش ویژه قایدی در اوج‌گیری اتحاد کلباء

به گزارش صنم موزیک؛ بدون شک مهدی قایدی بهترین بازیکن و ستاره تیمش در این فصل بوده است. ستاره ایرانی اتحاد کلباء در این فصل توانسته است که 11 گل برای تیمش به ثمر برساند و با ثبت سه پاس گل و گرفتن سه پنالتی، نقش پر رنگی در نتایج مثبتی که این تیم کسب کرده، داشته است.

به نقل از ورزش سه این تیم در آخرین بازی خود توانست دست به کار بزرگی زده و با غلبه بر العین، این تیم را از دور مسابقات جام حذفی کنار بزند و پای به دیدار نیمه نهایی بگذارد. مسابقه‌ای که با درخشش قایدی همراه شد و او هر دو گل تیمش را به ثمر رساند.

روزنامه الخلیج امارات از درخشش مهدی قایدی به عنوان یکی از دلایل اصلی اوج‌گیری اتحاد کلباء نوشت: قایدی یکی از بهترین بازی‌های فصلش را به نمایش گذاشت. او نشان می‌دهد که با حبیب الفردان به هماهنگی لازم رسیده است و حرکت‌هایش بارها روی دفاع العین فشار آورد.

مهدی قایدی روزهای خوبی را با اتحاد کلباء تجربه می‌کند. او بازیکن الاهلی است و به صورت قرضی برای زردپوشان بازی می‌کند. به نظر می‌رسد این مهاجم ایرانی با پیشنهادهایی از تیم‌های اروپایی مواجه شده و حتی بحث حضورش در پورتو و جایگزینی با مهدی طارمی در این تیم مطرح است.

257 251

دیدگاهتان را بنویسید