مردان غربی به زن نگاه نمی‌کنند؟/ بایدن؛ مردی که همواره نگاه خاصی به زنان دارد

سطح جنون جنسی بایدن به حدی است که دختران کم سن و سال و محارم او نیز از رئیس جمهور فعلی آمریکا در امان نبودند. اما نکته ماجرا اینجاست که بایدن در پس پرده، تارا رید جوان را آزار می‌داد و در مقابل تریبون‌ها، حقوق زنان را فریاد می‌زد و قوانین ضد خشونت علیه زنان را در کنگره جلو می‌برد!

مردان غربی به زن نگاه نمی‌کنند؟/ بایدن؛ مردی که همواره نگاه خاصی به زنان دارد

فارس پلاس؛ روایت روز – مخالفان قانون حجاب مدعی هستند که عدم وجود حجاب در جوامع غربی موجب عادی سازی جنسی شده است. حتی مجری زن شبکه منوتو برای تحقیر مردان ایرانی گفته بود که زنان در شهر ساحلی یکی از کشورهای غربی کاملاً برهنه بودند ولی هیچکس حتی نگاه هم نمی‌کرد!

فارس پلاس در گزارش قبلی تحت عنوان «آمار عجیب تجاوز و رابطه جنسی در آمریکا» به جنون جنسی در سطح جامعه این کشور پرداخت. در این گزارش به جنون جنسی جو بایدن رئیس جمهور فعلی آمریکا می‌پردازیم. همواره ادعا بر این است که در نظام دو حزبی ایالات متحده شایسته سالاری حاکم است و قاعدتاً یکی از مولفه‌های شایستگی، سلامتی اخلاقی است. امّا گویا در پس این پرده فریبنده، اتفاقاتی دیگر در حال وقوع است.

تارا رید (Tara Reade) سال ۲۰۱۹ تصمیم گرفت در سن ۵۴ سالگی واقعه‌ای تکان دهنده از هوس بازی بایدن علیه او را فاش کند. روایت ابتدایی و سربسته آزار جنسی بایدن قبل از ریاست جمهوری او و در یک روزنامه محلی منتشر شد. پس از جنجالی شدن موضوع بود که رسانه‌های جریان اصلی به صورت محدود بدان پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید