«سلمان فارسی»به اواخر بیزانس رسید

گروه تولید سریال «سلمان فارسی» به کارگردانی داوود میرباقری همچنان در منطقه «آب سرد» واقع در دماوند ـ فیروزکوه مشغول تصویربرداری هستند و آخرین سکانس‌های فصل بیزانس را تصویربرداری می‌کنند.

«سلمان فارسی»به اواخر بیزانس رسید

به گزارش صنم موزیک مجموعه تاریخی «سلمان فارسی» به تهیه‌کنندگی حسین طاهری مدتی در منطقه آب سرد و در لوکیشنی به نام کاروانسرای عقیق در حال تصویربرداری است و تاکنون یک سوم کل کار به پایان رسیده و دو سوم باقیمانده که قرار است بعد از منطقه آب سرد، تصویربرداری فصل ایران را آغاز کنند. علیرضا شجاع‌نوری، محمدرضا هدایتی و فرهاد اصلانی از جمله بازیگرانی هستند که اکنون مقابل دوربین «سلمان فارسی» در آب سرد ایفای نقش می‌کنند.

شجاع‌نوری در این سریال نقش دوران میان‌سالی و پیری سلمان فارسی را بازی می‌کند. فرهاد اصلانی هم نقش تاجر را در این مجموعه ایفا می‌کند. محمدرضا هدایتی هم با گریمی متفاوت مقابل دوربین رفته است. «سلمان فارسی» به‌زودی وارد تصویربرداری بخش‌های ایران باستان و ساسانی خواهد شد و طبق گفته داوود میرباقری، کارگردان «سلمان فارسی» پخش این مجموعه تاریخی به سال ۱۴۰۵ می‌رسد. بخش‌هایی از پشت صحنه ابتدایی این سریال ۱۱ فروردین ماه امسال از شبکه یک سیما پخش شد.

  «سلمان فارسی» به زندگی و زمانه یار ایرانی پیامبر اکرم (ص) در سه فصل ایران ساسانی، بیزانس و حجاز صدر اسلام می‌پردازد و فیلمبرداری آن از اواخر آذر ۱۳۹۸ آغاز شده است. علیرضا شجاع نوری، فرهاد اصلانی، داریوش فرهنگ، جعفر دهقان، علی دهکردی، احترام برومند، محمدرضا هدایتی، مجید مظفری، محمد فیلی، حسین یاری، محمد شیری، تورج نصر و … از بازیگران سریال «سلمان فارسی» هستند. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید