سردار شکارچی: فعالیت‌های جهادی میدان عملی راهیان نور است

سخنگوی ستادکل نیروهای مسلح اقدامات فعالان جهادگر را استمرار فرهنگ به جامانده از شهدا عنوان کرد.

سردار شکارچی: فعالیت‌های جهادی میدان عملی راهیان نور است

به گزارش خبرنگار سیاسی صنم موزیک، سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ستادکل نیروهای مسلح در حاشیه بازدید از چهارمین جشنواره ملی جهادگران، اظهار کرد: ما شاهد رشد و شکوفایی خوبی در مجموعه بسیج دانشجویی هستیم. انگیزه، روحیه، دانش، دلسوزی، ابتکار عمل و خلاقیت از ویژگی‌های این نهاد جوان‌پایه است.

  وی با ابراز تأسف در خصوص نبود شناخت کافی نسبت ظرفیت‌های موجود بسیج دانشجویی در ادامه، اضافه کرد: به موجب این ضعف شناختی دستگاه‌های کشور نسبت به این نهادها حتی نتوانسته‌اند بهره کافی را از این ظرفیت ببرند. از کسانی که به ویژه در بسیج  دانشجویی به شیوه جهادی و رایگان در حوزه‌هایی همچون پزشکی، دندانپزشکی، دامپزشکی، کشاورزی و عرصه‌های گوناکون به مردم و کشور خدمت‌رسانی می‌کنند.

سردار شکارچی توفیقات صورت گرفته در گروه‌های جهادی مردم‌پایه را موجب خرسندی دانست و افزود: امید است وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های مسئول با بازدید از این جشنواره بتوانند از این گروه‌ها حمایت ویژه کنند.

وی تصریح کرد: اقدامات صورت گرفته گروه‌های جهادی استمرار فرهنگ به جامانده از شهدا است. راهیان نور هم به این معناست که ما مسیری که شهدا با توفیقات‌شان توانستند کشور و انقلاب را حفظ و توسعه دهند، گام برداریم.

سخنگوی ستادکل نیروی‌های مسلح در پایان اظهار کرد: امروز جهاد سازندگی و بسیج در همان مسیر شهدا در تلاش برای  رشد، شکوفایی و اقتدار کشور هستند. در واقع میدان عملی راهیان نورهمین فعالیت‌های گروه‌های جهادی است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید