راهکار جدید برای حل مشکلات مسابقات با تاکید ویژه رئیس فدراسیون فوتبال

سومین جلسه کارگروه نظارت بر مسابقات فوتبال ایران برگزار شد.

راهکار جدید برای حل مشکلات مسابقات با تاکید ویژه رئیس فدراسیون فوتبال

به گزارش خبرنگار ورزشی صنم موزیک، سومین جلسه کارگروه نظارت بر مسابقات لیگ برتر با حضور مسئولان مربوطه برگزار شد.

هدایت ممبینی، دبیرکل فدراسیون فوتبال در این نشست اظهار داشت: در این یک تا دو هفته حساسیت خاصی وجود داشت و تیم‌ها انتظار داشتند نظارت بیشتری وجود داشته است. البته نظارت همیشه خوب بوده اما مهدی تاج نیز خیلی تاکید دارد از همه جوانب نظارت بیشتری صورت بگیرد تا سوء تفاهمی پیش نیاید و اگر مشکلی وجود دارد، کمتر شود.

وی افزود: امروز مسائلی که در هفته بیست و هشتم لیگ برتر و سی و یکم لیگ دسته اول اتفاق افتاد، آنالیز و بررسی کردیم و امیدوارم دوستان راهکارهایی ارائه بدهند تا 3-2 هفته باقی‌مانده نیز با کیفیت بهتری برگزار شود. این نوید را به هواداران فوتبال و باشگاه‌ها می‌دهیم که فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، همه ارکان قضایی، کمیته داوران و برگزارکنندگان لیگ دغدغه‌های  خیلی زیادی دارند و فقط این نیست که باشگاه‌ها نگران و دغدغه‌مند باشند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال تاکید کرد: امیدوارم این 3-2 هفته را نیز با کیفیت بهتری برگزار کنیم و نظارت بهتری صورت بگیرد تا بازیکنان داخل زمین، مدیران باشگاه‌ها و کادرفنی تیم‌ها با خیال آسوده‌تری وارد زمین شوند. اگر موردی هم هست بررسی خواهیم کرد تا دست آوردی شود و چالش‌ها و مشکلات موجود نیز برطرف شود.

 در این نشست محمدرضا کشوری‌فرد(سرپرست سازمان لیگ) سهیل مهدی(مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ) مهرداد شفیعی(مسئول برگزاری لیگ دسته اول) یونس اسدی مقدم(رئیس کمیته اخلاق) ابوالفضل حسن‌زاده(رئیس کمیته انضباطی) علی تارقلی‌زاده(رئیس دپارتمان بین‌الملل) خداداد افشاریان(رئیس کمیته داوران) و محمد حسین حمیسی(سرپرست کمیته بازاریابی) حضور داشتند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید