خط ویژه| استقبال «صدای آمریکا» از بیانیه حزب «اتحاد ملت»

آنچه در حال فروپاشی است، مرز میان طیف تندرو اصلاح‌طلب و دشمنان قسم خورده ملت ایران است؛ طیفی که صدای آمریکا، ارگان رسانه‌ای حامی تحریم مردم ایران، با ذوق‌ زدگی بیانیه‌شان را منتشر کرده و از قول آن‌ها درباره فروپاشی ایران سخن می گوید.

خط ویژه| استقبال «صدای آمریکا» از بیانیه حزب «اتحاد ملت»

فارس پلاس؛ خط ویژه – خط ویژه، رصدی است روزانه از لابه‌لای روزنامه‌های داخلی و عملیات رسانه‌ای پایگاه‌های خبری رسانه‌های ضد انقلاب، در این رصد  برآنیم که بتوانیم خطوط مشترک میان بعضی از رسانه‌های داخلی و ضد انقلاب را بررسی و تحلیل کنیم.

******* استقبال «صدای آمریکا» از بیانیه حزب «اتحاد ملت»

«صدای آمریکا» – ارگان رسانه‌ای کاخ سفید و از حامیان اصلی تحریم مردم ایران- در مطلبی با عنوان «هشدار یک حزب اصلاح طلب نسبت به فروپاشی؛ اقتصاد در یک قدمی بحران است» ضمن استقبال از بیانیه حزب اتحاد ملت نوشت:«حزب اتحاد ملت در بیانیه ای نسبت به عواقب تورم و شرایط نامناسب اقتصادی هشدار داد و نوشت که بحران در یک قدمی اقتصاد ایران است.»

در ادامه گزارش صدای آمریکا، یک روزنامه نگار از داخل ایران بدون ذکر نام با این رسانه ضدایرانی مصاحبه کرده و مدعی شده که وضعیت فعلی ایران شبیه دوران جنگ تحمیلی است و همچنین مشابه وضعیت شوروی در آستانه فروپاشی است.  

بازنشر بیانیه حزب اصلاح‌طلب «اتحاد ملت» در رسانه صدای آمریکا  

بازنشر بیانیه حزب اصلاح‌طلب «اتحاد ملت» در رسانه صدای آمریکا  

درباره استقبال ویژه رسانه کاخ سفید از بیانیه حزب اتحاد ملت، گفتنی هایی است که در ادامه به اختصار به آن اشاره می کنیم:

دولت قبل که اکثریت مطلق آن در اختیار جریان اصلاح طلب بود، ضربات مهلکی به اقتصاد کشور و معیشت مردم وارد کرد. از مسکن و خودرو تا مرغ و تخم مرغ و لوازم خانگی. در دولت قبل، هم چرخ سانتریفیوژها از کار افتاد و هم چرخ کارخانه ها.

در دولت سیزدهم، این میدان مین پاکسازی شده و اقدامات مهمی صورت گرفت. از اصلاح یارانه تا احیای کارخانه ها و از همت در دیپلماسی اقتصادی و رسیدگی به مطالبات استان های مختلف از جمله خوزستان، سیستان و بلوچستان و کردستان.

دولت سیزدهم اقداماتی از جمله واکسیناسیون کرونا، فروش نفت، دیپلماسی منطقه ای، افزایش صادرات، وصول اموال بلوکه شده، آزادی دیپلمات ایرانی، نقره داغ کردن منافقین و….موارد دیگر را بدون برجام و FATF انجام داد.

در روزهای گذشته دولت های فرانسه و آلبانی در اقدامی بی سابقه با گروهک تروریستی منافقین برخورد کردند. این اقدام طرف اروپایی در حقیقت در پاسخ به رویکرد مقتدرانه ایران بود. همان روندی که موجب آزادی دیپلمات اسیر ایرانی در اروپا شد.

در حال حاضر به جهت تلاش شبانه روزی دولت و همچنین به جهت اقتدار روزافزون جمهوری اسلامی ایران، نه اقتصاد در حال فروپاشی است و نه حاکمیت در آستانه فروپاشی.

آنچه در حال فروپاشی است، مرز میان جریان تندرو اصلاح طلب و دشمنان قسم خورده ملت ایران است. طیفی که ارگان حامی تحریم مردم ایران با ذوق زدگی بیانیه آن ها را منتشر کرده و به قول آنها از فروپاشی ایران سخن می گوید.   رپورتاژ شبکه تروریستی اینترنشنال برای محسن برهانی

شبکه تروریستی اینترنشنال از اظهارات محسن برهانی در مصاحبه با روزنامه اعتماد استقبال کرده و به بازنشر آن پرداخت.

محسن برهانی که در سال گذشته بارها از اوباش و اغتشاشگران دفاع کرده و همچنین به شهدا و از جمله شهید «الداغی» توهین کرده و قاتلان وی را تطهیر کرده بود، در مصاحبه با روزنامه اعتماد گفته است:« بسیاری از حقوقدانان و اساتید دانشگاه به قوه قضاییه و مشکلات آن نمی‌پردازند؛ چراکه خوف آن را دارند که با پرونده‌سازی از سوی نهادهای امنیتی مواجه شده و به دستگاه قضایی فراخوانده شوند.»  

مصاحبه برهانی با روزنامه اصلاح‌طلب  

برهانی پیش از این در توئیتی بی ادبانه با توهین به شهید و تمسخر امر به معروف و نهی از منکر ادعا کرده بود که چون حمیدرضا الداغی احکام پیچیده فقهی را در موقعیت دفاع از خطر رعایت نکرده، «نفله»(تعبیر گستاخانه و بی ادبانه ای که وی به کار برد) شده و شایسته هیچ مدحی نیست!

یکی از فعالین رسانه ای پیش از این در مطلبی نوشته بود:«باید از امثال محسن برهانی پرسید اگر چند لات گردن کلفت در خیابان متعرض دختر و همسر شما بشوند، انتظار شما از مردان حاضر در آن موقعیت چیست؟ بنشینند و چرتکه بیاندازند که آیا موازین فقهی دفاع از خطر در این موقعیت رعایت می‌شود؟!! یا اینکه حتی به قیمت جان و سلامتی خودشان هم که شده مانع اذیت و آزار ناموس شما شوند؟ البته من پاسخ سوالم را قبلا در توئیت‌های ایشان در دفاع از جنبش بی‌ناموس‌ها گرفته‌ام!».  

استقبال شبکه تروریستی اینترنشنال از مصاحبه برهانی با روزنامه اصلاح‌طلب اعتماد

این فعال رسانه ای در ادامه نوشت: « شهید سبزواری ما مقتول یک نزاع شخصی نشد که بگوییم خونش هدر رفت. رفتار او در آن موقعیت کاملا مسئولانه و اجتماعی بود و شهادتش نشانه حیات «مردانگی» و «غیرت» در جامعه‌ای است که دشمنانش سعی دارند واقعیت‌های آن را وارونه جلوه دهند. حتی لحظه‌ای به این حقیقت شک نکنید که اگر امثال حمیدرضاها را نفله خطاب کنیم عامدانه امنیت اجتماعی زنان را مخدوش ساخته‌ایم.»

لازم به ذکر است که در مقطعی که برهانی به عنوان هیئت علمی دانشگاه تهران انتخاب شد، اساتید و صاحبنظران به دلیل سطح علمی پایین وی، به این انتخاب اعتراض کردند. برهانی از سال گذشته تاکنون بارها حاکمیت در ایران را حکومتی غیرعادل نامیده است. فعالین رسانه ای در واکنش به این ادعا از وی سوال کردند که چرا با اینکه مدعی است حکومت در ایران غیرعادل است، از هیئت علمی دانشگاه تهران استعفا نداده و از یک حکومت غیرعادل- به زعم خود- حقوق می گیرد؟! پایان پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید