خبرنگاران فارس اردبیل با کسب ۴ رتبه در جشنواره مطبوعات استان درخشیدند

کبری عزیزی، رحیمه شاکر و مریم محرمی خبرنگاران خبرگزاری فارس اردبیل، در چهارمین جشنواره استانی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان اردبیل با کسب ۴ عنوان برتر درخشیدند.

خبرنگاران فارس اردبیل با کسب ۴ رتبه در جشنواره مطبوعات استان درخشیدند

به گزارش صنم موزیک از اردبیل، مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره استانی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان اردبیل با معرفی نفرات برتر در سالن بیضاء به کار خود پایان داد. در این جشنواره خبرنگاران صنم موزیک اردبیل با کسب چهار عنوان درخشیدند. در بخش گزارش، «کبری عزیزی» حائر رتبه اول شد، «رحیمه شاکر» در بخش ویژه، مقام دوم را به دست آورد و «مریم محرمی» در بخش گفت‌وگو شایسته تقدیر شد. همچنین «کبری عزیزی» در بخش گزارش ویدیوئی با گزارشِ « رهگذرانی که به زیارت امام رضا(ع) دعوت شدند» مقام اول را از آن خود کرد.

  مهم‌ترین وظیفه اصحاب رسانه رصد مسائل، بیان مشکلات و نقد است امیر رجبی، مدیرکل اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، در اختتامیه چهارمین جشنواره استانی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان اردبیل ضمن قدردانی از مجریان برگزاری این جشنواره اظهار کرد:  مهم‌ترین وظیفه اصحاب رسانه رصد مسائل استان از ابعاد مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و بیان مشکلات و مسائل و نقد است. وی تصریح کرد: شناسایی چالش‌های استان و نقد آن یکی دیگر از وظایف اصحاب رسانه است و این کار می‌تواند باعث رشد، ترقی و بهبود وضعیت استان و ارتقای شاخص‌های مختلف استان شود. مدیرکل اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با بیان اینکه نقد لایه‌‌های مختلف جامعه را شامل می‌شود، افزود: چنانچه نقد با ارائه راهکار همراه شود، می‌تواند موثر باشد و به حل مسئله کمک کند. بیشتر معضلات و مشکلات در جامعه ما فرهنگی است و نباید از نقد اجتماعی جامعه، آسیب‌های اجتماعی و معضلات فرهنگی غافل شد. رجبی در پایان گفت: سلسله نشست‌هایی را با مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برای حل مشکلات و چالش‌های استان پیش بینی کرده‌ایم.  گفتنی است، چهارمین جشنواره استانی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان اردبیل در دو بخش اصلی و ویژه با اهداف، ارج نهادن به تلاش فعالان رسانه‌های استان اردبیل، ایجاد انگیزه و رقابت سالم برای استمرار فعالیت‌ها، ایجاد فضای نشاط رسانه‌ای در استان اردبیل و تقویت روحیه مطالبه‌گری‌ ارتقاء محتوای کیفی رسانه‌ها و تقویت روزنامه‌نگاری حرفه‌ای و ایجاد وفاق و همدلی بیشتر در فضای رسانه‌ای استان اردبیل امشب با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید