حماسه حضور ۱۱ اسفند در مازندران کلید خورد

همایش بزرگ شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مازندران با عنوان «حماسه حضور» در حالی در سالن مملو از جمعیت هلال احمر ساری برگزار شد که سرمای هوا را به گرمای حضور تبدیل کرد.

حماسه حضور ۱۱ اسفند در مازندران کلید خورد

صنم موزیک استان مازندران-سرویس سیاسی| همایش بزرگ شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مازندران شامگاه روز گذشته در راستای اجرای منویات رهبری معظم انقلاب اسلامی مبنی بر وحدت و انسجام عملی جبهه انقلاب و بسترسازی برای مشارکت حداکثری مردم در عرصه دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان برگزار شده بود، بیش از ۲ ساعت به درازا کشید و نیروهای انقلابی سراسر استان ضمن تازه کردن دیدارها، وعده خلق حماسه‌ای دیگر در یازدهم اسفند ماه سالجاری را داده‌اند.

سخنرانی مهدی چمران عضو هیات رئیسه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کشور در همایش حماسه حضور همایش آنقدر باشکوه و سرشار از همصدایی و همدلی بود که در کمتر دوره‌ای از انتخابات، در جمع اصولگرایان مازندران دیده می‌شد. برگزاری این همایش در آستانه ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و ۱۳ دی سالروز شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی(ره) به نوعی تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و فرامین رهبر معظم انقلاب بود و اینکه ۱۷ حزب شناسنامه‌دار اصولگرایی مازندران مصمم‌تر از همیشه برای بسترسازی مشارکت حداکثری پای کار آمدند.

اجرای گروه سرود در همایش حماسه حضور مهدی چمران عضو هیات رئیسه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کشور مهمان ویژه و سخنران اصلی این مراسم بود و نصیرالدین یعقوبی رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران به نمایندگی از جمع حاضر دقایقی را به ایراد سخنرانی پرداخت. مراسم با قرائت تلاوتی چند از کلام الله مجید و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز شد. هنرنمایی گروه سرود دانش آموزی مازندران، مداحی به مناسبت وفات حضرت ام البنین(ع)، پخش چند کلیپ پیرامون انتخابات، فعالیت‌های شانای مازندران و فرامین رهبری درباره اهمیت انتخابات از دیگر بخش‌های مراسم امروز بود. در ادامه، سخنرانی یعقوبی رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی  و چمران عضو هیات رئیسه شورای ائتلاف کشور انجام پذیرفت و قرائت بیانیه شانای مازندران پایان بخش همایش باشکوه امروز بود. رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان در این همایش از حضور گسترده مردم همیشه در صحنه مازندران و ایران اسلامی در ۱۱ اسفند سخن گفت و اینکه شورای ائتلاف در مدت ۲ ماه باقیمانده به همراه دیگر جریانات و گروه‌ها با وحدت کلمه در صحنه مشارکت خواهد داشت. مهدی چمران عضو هیات رئیسه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کشور نیز به موضوعاتی چون جهاد تبیین در حوزه انتخابات، آمادگی ملت ایران آماده برای مشارکت گسترده در انتخابات و نقش بر آب کردن توطئه‌ها و فتنه‌های دشمن، شکست وقیحانه اسرائیل در غزه، ضرورت اتحاد و یکپارچگی امت اسلام برای نابودی رژیم صهیونیستی پرداخت.

حضور اقشار مختلف در همایش حماسه حضور عضو هیات رئیسه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کشور در بخشی از اظهارات خود پیرامون انتخابات بیان کرد: همانطور که در طول این ۴۵ سال توانستیم همه توطئه‌های دشمنان را با همدلی و امید و مقاومت پشت سر بگذاریم، باز هم با استمرار این مسیر به قله‌های افتخار و پیشرفت خواهیم رسید و با حماسه حضور در ۱۱ اسفند مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و مستکبران خواهیم زد. پایان پیام/غ

دیدگاهتان را بنویسید