برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت در استان یزد

نماینده سازمان امور اداری و استخدامی در استان از برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان یزد خبر داد.

برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت در استان یزد

به گزارش صنم موزیک از یزد، جلال عرب‌خردمند از برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این استان خبر داد و اظهار کرد: این آزمون روز جمعه بیست و هشتم مهرماه سال جاری در محل دانشگاه یزد برگزار خواهد شد.

وی افزود: در استان یزد تعداد ۳۲۰۹ نفر برای آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ثبت نام کرده‌اند که ۸۵۰ نفر از آنان جذب دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد می‌شوند.

نماینده سازمان امور اداری و استخدامی در استان یزد گفت: ۲۵ درصد ثبت‌نام کنندگان در این دوره آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی آقایان و ۷۵ درصد نیز بانوان هستند.

عرب‌خردمند تصریح کرد: مطابق ماده ۱۵ قانون حمایت از حقوق افراد معلولان، ۳ درصد از مجوز استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این آزمون به افراد دارای معلولیت واجد شرایط، اختصاص یافته است.

نماینده سازمان امور اداری و استخدامی در استان یزد، در پایان خاطرنشان کرد: نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان به برگزاری این آزمون نظارت خواهند داشت.

پایان پیام/الف

دیدگاهتان را بنویسید