برترین‌های جشنواره مالک اشتر سپاه محمدرسول‌الله(ص) شیراز معرفی شد

بسیجیان برتر جشنواره مالک اشتر ناحیه مقاومت بسیج سپاه محمد رسول‌الله(ص) شیراز، معرفی و تجلیل شدند.

برترین‌های جشنواره مالک اشتر سپاه محمدرسول‌الله(ص) شیراز معرفی شد

به گزارش صنم موزیک از شیراز، فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول‌الله (ص) امروز شیراز دوشنبه 19 دی در مراسم تجلیل از برترین‌های جشنواره مالک اشتر اظهار داشت: این رویداد در سطح نیروهای مسلح به صورت سالانه در رده‌های مختلف برگزار می‌شود و این ناحیه یکی از نواحی برتر فارس در این جشنواره است.

سرهنگ پاسدار غلامعلی احمدی‌جابری با بیان اینکه بسیجیان در همه عرصه‌های، الگو و برتر هستند، گفت: بسیج و بسیجی با حضور میدانی در هر عرصه‌ای که نیاز وجود داشته، نشان داده که پای کار انقلاب، نظام و ارزش‌ها بوده است.

وی خاطرنشان کرد: امروز در عرصه‌های محرومیت‌زدایی و کمک به نیازمندان و دفاع از امنیت جامعه، بسیجیان به شکل شبانه‌روزی پای کار و فعال و اثرگذار بوده‌اند.

فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول‌الله(ص) شیراز گفت: در ارزیابی‌ها خوشبختانه 33 بسیجی از این ناحیه به عنوان بسیجیان برتر شناخته شده‌اند، اگرچه همه بسیجیان فعالیتی خالصانه داشته و مستحق قدردانی و تجلیل هستند.

احمدی‌جابری گفت: ناحیه مقاومت محمد رسول‌الله(ص) شیراز در جشنواره مالک اشتر و در سه رده گروه جهادی، گردان کوثر و پایگاه مقاومت، عناوین برتر را کسب کرده است.

پایان پیام/د

دیدگاهتان را بنویسید